Reference

Bauerovi, 28. 9. 2014

Chtěli bychm moc poděkovat za vstřícnost a příjemnou majitelku Lucku Vojíkovou. Krásné ubytování, prostředí, okolí a lidé. A hlavně velké plus za úplně všechno pro rodinu s dětmi. A moc děkujeme,že jsme mohli mít i pejska :-) Rádi se zase přijedeme ubytovat. Vřele dooručujeme. Bauerovi


Jáchimová, 11. 8. 2014

Již třikrát jsme jako rodina využili možnost ubytování v Apartmánu 124. Proč opakovaně, protože prostředí je velmi pěkné, interiér zařízení je vkusný, příjemný a možnost využít zahradu pro malé děti také je. Navíc paní Vojíková je velmi milá osoba, která dokáže vyjít vstříc, poradí. Protože v minulosti jsme do Nezdic jezdili pravidelně, ale bohužel rodiče manžela již nežijí a přitom se nám vždy v Nezdicích na Šumavě líbilo, využili jsme možnosti ubytování zde. Doporučuji rodinám s dětmi využít možnost ubytování navíc v blízkosti krásných míst Šumavy.


Michal Švaberg, 19. 3. 2014, svamberg@gmail.com

Byli jsme u Vás moc spokojeni. Máte velmi pěkný a příjemný penzion s opravdu domácí atmosférou, který je zároveň dobře vybavený. Velmi jsme obdivovali Váš smysl pro detail a sladěnost interiéru. Je vidět, že se o něj dobře staráte.


I. Škvárová, 11. 8. 2012, ira.bobok@centrum.cz

Apartmán opravdu vypadá tak, jak je zveřejněno na internetu. Se dvěma malými dětmi tu má rodina vše, na co si vzpomene. K tomu super zahradu, kde dospělí mohou chvíli v klidu posedět a děti se zabaví na místním mini hřišti. Nedaleké oranžové hřiště je výzvou i pro dospělé, o nádherném okolí není třeba se zmiňovat. V tomto apartmánu jsme měli pocit velkého zájmu o klienta, celý areál působí velmi upraveně a opečovávaně. Fakt jsme byli maximálně spokojeni, a to můžu říct, že jsme nároční klienti :-)


Jitka Babánková, 17. 7. 2012

Dobrý den paní Vojíková, chtěla jsem Vám poděkovat za super ubytování. Byli jsme opravdu nadšeni a určitě to není naše poslední návštěva. Přeji Vám hodně úspěchů a těším se na brzké setkání.


Jana Šindelářová, 17. 7. 2012, Matouskova.Jana1@email.cz

Dobrý večer paní Vojíková, strašně moc se nám u Vás líbilo, dětičky byly nadšené... pořád se cestou domů ptaly, kdy už bude zima a zase pojedeme k Vám do "hotýlku" - tak tomu tam u Vás říkali :-) Ubytování u Vás budeme všude vřele doporučovat - všude krásně, čisto, vše voňavoučké... Komunikace s Vámi od prvopočátku naprosto dokonalá, což se opravdu jen tak někde nevidí, navíc jste moc milá, příjemná a šikovná :-) Naši chlapi všude ukazují video, jak vyrábíte Šumavské perly – z Vaší výroby Keltských korálů jsou unešení :-) Přejeme Vám jen samé spokojené hosty, jakými jsme byli i my, a už dnes se těšíme na brzkou shledanou v lednu :-) S pozdravem a přáním příjemného léta Jana Šindelářová s rodinou :-)


František Jún s manželkou, 20. 10. 2011, jun@fpedas.uniza.sk

Velmi rádi vzpomínáme na dny strávené u Vás a doufáme, že se k Vám brzy vrátíme. Vzhledem k tomu, že z Nezdic a okolí pochází velká část naší rodiny, a prožil jsem tu část svého dětství, je Váš penzion ideálním místem pro strávení části naší dovolené. Doporučuji ho však všem, kteří mají rádi klidnější prostředí s dobrou dostupností centrální Šumavy. Váš penzion je perfektně vybavený, s krásně upravenou zahradou. Výhodou je též blízkost obchodu s potravinami, krásné okolí na procházky po lesích plných hub v létě a možnost lyžování v zimě. Přeji Vám mnoho spokojených hostů.


Hana Žižková, 19. 10. 2011, h.zizkova@tiscali.cz

V apartmánu jsme strávili dovolenou již dvakrát a byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním tak s krásnou zahradou. Apartmán je prostorný, čistý a dobře vybavený, měli jsme svoje soukromí. Zahrada je ideální pro dětské dovádění - uzavřená, s houpačkou a klouzačkou a s velkým prostorem pro další hry. Apartmán je dobře situovaný - pro další výlety do okolí a pro dětské vyžití (lanové centrum v Sušici, při nepříznivém počasí se nám osvědčila dětská herna v nedalekých Kašperských horách). V Nezdicích je dětské hřiště a je zde i koupaliště. Určitě můžeme doporučit rodinám s dětmi.


Šárka Konigsmarková, 12. 10. 2011, sarkakonigsmarkova@auto3000.cz

Ubytování mohu vřele doporučit zejména rodinám s dětmi. Prostorný, vkusný, účelný apartmán, krásné zázemí pro děti, obrovská zahrada a terasa k příjemnému večernímu posezení. A když si k tomu připočítáte nádheru Šumavy, tak je to ideální dovolená :-) 


Monika Kelišová s rodinou, 11. 10. 2011, kelis.monika@seznam.cz

Ve Vašem apartmánu jsme se cítili jako doma. Krásny, čistý a velice dobře zařízený. Zahrada udržovaná, dětem se velice líbilo hřiště. Tento apartmán určitě ještě využijeme při naší další dovolené ať v létě či v zimě. Doporučuji!


Adam Hauner, 6. 10. 2011, mob.: 603 471 460

Do Apartmánu 124 se vracíme od roku 2008 několikrát ročně, protože se ukázal být skvělým zázemím pro naše výlety po Šumavě. Oceňujeme příjemně zařízený byt poskytující dostatek soukromí, kryté parkování i vstřícnou paní domácí. Naši kluci jsou živější a proto jsme vděční za velkou zahradu s dětským koutkem, po které si mohou běhat, aniž bychom je museli neustále hlídat. Šikovné je i umístění: prodejna hned naproti dělá radost manželce, když zapomeneme koupit nějakou maličkost, a dětské hřiště je tak blízko, že i po celodenním výletě mají kluci dost síly zajít se svézt na lanovce. Prostě pohodové ubytování v každém ročním období.


Lucie Rákosová, 6. 10. 2011, lucierakosova@seznam.cz

Apartmán 124 je komfortně zařízený, patří k němu velmi hezky upravená zahrada a je ideálním místem pro rodiny s dětmi. S paní majitelkou byla příjemná komunikace a dostalo se nám od ní velmi milého přijetí. Vřele doporučuji!


Jana Koloušková s rodinou, 6. 10. 2011, janakolouskova@seznam.cz

Děkujeme za příjemný pobyt, v Apartmánu 124 se nám moc líbilo. Velmi příjemně sladěné a čisté prostředí, kde i přes pohodlné moderní vybavení a komfort na člověka dýchnou časy staré Šumavy. Byli jsme velmi spokojeni, děkuji!


Jaroslav Bobiš s rodinou, 6. 10. 2011, jaroslav.bobis@mwcr.cz

Vážený paní Vojíková, děkujeme Vám za dva příjemné týdny strávené ve Vašem krásném apartmánu. Byli jsme nadmíru spokojeni – apartmán je atraktivní a prostorný, zahrada s dětským koutkem byla naším oblíbeným místem. Vzpomínáme na Vás i na Vaši dcerku Janičku. Vzpomínáme na všechny zážitky ze Šumavy. Děkujeme Vám za ochotu a vstřícnost s jakou jste o nás pečovala. Váš apartmán určitě doporučíme našim přátelům a známým.